Nákupní batoh je prázdný
Úvod Facebook
Cena: 100 Kč
Objednávejte na
veldo@veldo.cz
Lumpardík

Za tajemstvím černošických vil

Praktické informace

Délka trasy: 3 km


Obtížnost: Jednoduchá trasa, projde ji každý včetně malých dětí a seniorů. Výlet je možný jet s kočárkem, na kole i s sebou můžete vzít pejsany.

Vzdálenost od Prahy a jak dojedete autem: Odkaz na mapy.cz
Černošice najdete asi 18 km jihozápadně od centra Prahy, 5 km od Zbraslavi, na levém břehu Berounky. Z Prahy je to do Černošic opravdu kousek. Je to jen 10 km od Chuchle, pojedete po silnici č.15 jen pár minut. Na naší mapě lze pohodlně naplánovat trasu přímo z vašeho domova. Do Černošic jezdí vlaky i autobusy ze všech větších měst. 

www.idos.cz

Turistická mapa: Odkaz na mapy.cz

Parkování: Několik parkovacích míst je hned u vlakového nádraží. Jinak se dá zaparkovat v přilehlých uličkách.  

Možnost občerstvení: Vřele doporučujeme odměnit se po výletě nějakým šlehačkovým dortem v cukrárně Hájek a Hájek naproti nádraží.

nejbližší další výletní míásta o společnosti Velká dobrodružství: Beroun, Okoř, Vyšehrad, Nové Svět, Křivoklát, atd...

Trasu pro vás prošla: Lucie Nachtigallová 
 


Popis výletu - Legenda pro rodiče

Nabízíme vám zcela originální netradiční výlet – výlet s tajenkou překrásnou obcí nedaleko Prahy. Černošice byly sídlem prvorepublikových boháčů, kteří  nad Berounkou nechali postavit originální a nádherné vily. Nebojte se nesrozumitelných přednášek, dozvíte se tak akorát... nezapomněli jsme, že má tento výlet potěšit nejen vás, ale hlavně vaše děti.

Trasa, úkoly, otázky a praktické rady byly vybrány tak, abyste se dobře pobavili, prošli se, strávili čas s rodinou na čerstvém vzduchu, ale i se něco nového dozvěděli. Scénář výletu pobaví děti od šesti let – každý si najde to své… A pokud se vám podaří vyluštit tajenku a s ní i doplňující otázku a budete-li vylosováni,  pošleme vám dáreček - našeho Lumpardíka.


Mapa výletuDiskuze k výletu

Jméno: *
Nick: Toto pole nevyplnujte, je to proti spamu
Vzkaz:

JAna (2.4.2018 v 16:23)   
A dá se jet celý výlet i na kole?
© Copyright 2012 - 2022     Všechna práva vyhrazena     www.velkadobrodruzstvi.cz