Nákupní batoh je prázdný
Úvod Facebook
Cena: 100 Kč
Objednávejte na
veldo@veldo.cz

Nymburk - Po stopách Elišky Přemyslovny

Praktické informace

Milí výletníci,

nabízíme vám zcela originální netradiční výlet – Výlet s tajenkou. Je to výlet, který má potěšit nejen vás, ale hlavně vaše děti. V Nymburce jsme pro vás již jeden výlet připravili, a protože se setkal s velkým ohlasem, máme jeho pokračování. Tato trasa je nová a povede také po dalších zajímavých památkách. Scénář, úkoly, otázky a praktické rady byly vybrány tak, abyste se dobře pobavili, prošli, strávili čas s rodinou na čerstvém vzduchu, ale i se něco nového dozvěděli. Scénáře výletu jsou psány tak, aby bavily děti od 3 do 12let – každý si najde to své.

Délka trasy: 3 km

Obtížnost: Velmi snadná trasa, která vede po asfaltových pěšinkách po rovince. Vhodná pro úplně malé děti i pro babičky a dědečky. Výlet je možný jet s kočárkem, na kole i se psy.

Vzdálenost od Prahy a jak se tam dostat: Odkaz na mapy.cz
54 km, cca 45 minut autem.

Jak dojedete autem: Z Prahy směr Hradec Králové, pak po směrovkách až do Nymburka.

Parkování: Velké parkoviště je nedaleko náměstí Pod Eliškou.

Turistická mapa: Odkaz na mapy.cz

www.idos.cz

Možnost občerstvení: Po celém městě. Doporučujeme pizzerii na náměstí a taky cukrárnu Fiala tamtéž. Dělají náramně dobré trubičky plněné domácí šlehačkou.


Popis výletu - Legenda pro rodiče

Milí cestovatelé,

Již podruhé vás zveme do města, kde prožil své dětství Bohumil Hrabal, a kde také najdete nádherné hradby z pohádky Tři veteráni. Projdeme se starobylým historickým centrem kolem nádherných hradeb, Turecké věže, krásných stromů a povíme si něco o jedné krásné české královně, která se zde skrývala. Výlet je krátký, s možností prodloužení trasy. Otázky jsou spíše pro školáky, doplňkové úkoly naopak pro děti od tří let.


Mapa výletuDiskuze k výletu

Jméno: *
Nick: Toto pole nevyplnujte, je to proti spamu
Vzkaz:
© Copyright 2012 - 2024     Všechna práva vyhrazena     www.velkadobrodruzstvi.cz