Hra začíná...

Stručně:

-  individuální, originální a výpravná dobrodružství pro děti od tří let

- špiónské hry, výprava za pohádkovými bytostmi, lety balónem či sportovním letadlem, střelnice, akce, proměny mladých slečen v supermodelky, výroba demo nahrávek v nahrávacích studiích.

- jen pro omezený počet dětí

- dokážeme splnit jakýkoliv dětský sen!

 

Podrobně:

Znáte film Hra (The Game) s Michaelem Douglasem a Seanem Pennem v hlavní roli? Je o znuděném milionáři, pro nějž jeho bratr připraví jako narozeninové překvapení napínavou strhující hru kombinující prvky reálné i hrané. Cílem našeho projektu je jednoduše řečeno něco velmi podobného – a to organizace originálních a na míru šitých dobrodružství pro děti od 5–14 let.

Vaše dítě zažije den nebo dokonce několik dnů plných vzrušení a napínavých pátrání. Po celou dobu ho budete doprovázet i vy a ani vy se nudit určitě nebudete.

Jak fungujeme

Nejprve si sedneme s rodiči a přesně zjistíme, co mají jejich dcerka či synek rádi, kolik jim je let, jak jsou fyzicky zdatní, citliví (některé děti se bojí čertů), zda jsou alergici (rozkvetlá louka, koně), ale hlavně co je baví a zajímá (vojáci, indiáni, princezny, dinosauři, UFO, atd...). Podle toho nabídneme rodičům modifikovaný model jedné z našich her (příprava v řádu dnů) nebo vytvoříme na míru šitý scénář přímo pro ně.

Pak vytipujeme vhodnou lokaci (rodič si řekne, jak daleko je ochoten jet autem a kolikrát se chce přesouvat), domluvíme se s vedením hradů, zámků či jiných objektů, kde si budeme hrát, doladíme scénář a provedeme několik testovacích kol s herci. Pak předložíme rodičům již kompletně sepsaný scénář s pokyny a důležitými údaji.

Dětem začnou postupně přicházet šifrované zprávy či dopisy, které je na výlet připraví. Poté je budou navigovat za dalšími hádankami a na konci i za vysněným pokladem. Velká dobrodružství jsou produkčně velmi specifická a nelze je objednat ani získat od žádné jiné firmy v ČR. Počítejte, prosím, s cenami od 10 000 Kč.
Pokud máte zájem o víc informací, kontaktujte nás na telefonu: 244 444 556

Moc se těšíme!

V tuto chvíli nabízíme hru:  Z pohádky do pohádky, Zachraňte špiona!, Proměna aneb Fashionhouse, staň se Superstar a Za strašidly po Starém městě.

Vzhledem k tomu, že ctíme soukromí našich klientů, je počet fotek ve Fotogalerii  Velká dobrodružství omezen.

Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena www.velkadobrodruzstvi.cz