Nákupní batoh je prázdný
Úvod Facebook
Cena: 100 Kč
Objednávejte na
veldo@veldo.cz
Lumpardík

Pískem po stopách vojáka Švejka


Praktické informace

Délka trasy: 3–8 km


Obtížnost: Velmi lehká trasa po městském okruhu s možností prodloužení procházky kolem Otavy nebo až do vesnice Putim. Výlet je možný jet s kočárkem, na kole i se psyVzdálenost od Prahy: 107 km, hodina a půl cesty autem.

Jak dojedete autem: Odkaz na mapy.cz
Z Prahy po R4 směr Mníšek pod Brdy–Dobříš–Písekwww.idos.cz

Turistická mapa: Odkaz na mapy.cz

Parkování: Na Velkém náměstí nebo u kostela je placené parkoviště.Hrad Písek (k 1.9.2021):
Cena vstupenky: dospělí 40 Kč, dítě 20 Kč

Otvírací doba:

Út-Ne 9 - 17/18 hod.
Podrobnější informace zde: http://www.mesto-pisek.cz/WC: Cestou je možnost využít wc v areálu radnice, muzea Elektrárna (pokud ho navštívíme nebo hezky poprosíme), regulérní veřejné toalety jsou na konci našeho městského okruhu v ulici Píseckého. 

Možnost občerstvení: Na městském okruhu je velké množství restaurací a občerstvení.Nejbližší další výlet od agentury Velká dobrodružstvíZámek Hluboká, Příbram, hrad Zvíkov.Trasu pro vás prošla: Lucie Nachtigallová

Popis výletu - Legenda pro rodiče

Milí cestovatelé,

víte, kde stojí druhý nejstarší český most? A kde je Putimská brána? Přeci ve městě, jehož jméno se sype a voní horkým vzduchem. Kolem města Písku vede několik nádherných naučných stezek. Provedeme vás centrem města a vezmeme k řece Otavě za čerty nebo třeba po stopách dobrého vojáka Švejka do Putimi. Trasa je lehká, obtížnost si můžete určit sami – naši tajenku vyluštíte hned ve městě. Pak se můžete vydat dle našich návrhů a dle své libosti kamkoliv. Doporučujeme vzít s sebou kola – rovinky a krásné cyklostezky jsou všude kolem.
Mapa výletuDiskuze k výletu

Jméno: *
Nick: Toto pole nevyplnujte, je to proti spamu
Vzkaz:

Radka (11.3.2017 v 22:37)   
V Písku stojí nejstarší most v Čechách!
© Copyright 2012 - 2023     Všechna práva vyhrazena     www.velkadobrodruzstvi.cz