Řád půjčovny

Jak si půjčit kostým?

V naší fotogalerii si vyberte kostým, který se Vám líbí. Většina z nich je odkoupena přímo z fundusu Národního divadla, takže je velmi pravděpodobné, že je před Vámi nosili přední čeští herci (v některých kostýmech je dodnes vepsáno jejich jméno nebo jméno postavy ze hry). Pod každou fotkou je číslo, informace o ceně a také konfekční velikost obleku. K dispozici jsou zde k zapůjčení také doplňky jako paruky, závoje, apod. Pak jen stačí poslat svou žádost s termínem na veldo@veldo.cz a my se Vám obratem ozveme zpátky s informací, zda je v té době kostým volný a kde a kdy si ho můžete vyzvednout. Můžete také zavolat na telefonní číslo: 244 444 555

Kostýmy obvykle půjčujeme na 3 dny a společně se zaplacením Vás požádáme o zálohu, které je určena podle výběru a počtu kostýmů (ve většině přípdů 1000 Kč), kterou Vám po vrácení kostýmu vyplatíme.

Kostýmy můžete vyzvedávat v Praze 5 – Barrandov či Slivenec po domluvě. Doporučujeme vybrat si 2-3 kostýmy, abyste si je mohli vyzkoušet. Ne vždy padne hned ten první jako ulitý.

Zákazník je povinen vrátit kostým ve stejném stavu jako ho obdržel – čistý a neponičený. Kostýmy nejsou sportovním oděvem - není možné je použít pro maskota utkání, který v nich bude hrá fotbal nebo zápasit ve volném stylu. Kostýmy není možné upravovat - cokoliv na ně našívat nebo do nich krečovsky zasahovat bez našeho souhlasu.

V případě, že tomu tak nebude, bude ze zálohy placena oprava, vyčištění kostýmu či jeho případné nové ušití. v Potřebujete výpůjčku prodloužit? Není problém, napište nebo zavolejte, a pokud to bude jen trochu možné, rádi Vám vyhovíme. V případě pozdního vrácení bez předchozí domluvy, bychom Vám však museli účtovat škodu, která by vznikla nejen nám, ale i klientovi, který na nevrácený kostým čekal.

Přejeme dobrý výběr a příjemnou zábavu!

Služby navíc:

+ Poskytujeme věrnostní a množstevní slevy, větší množství kostýmů Vám přivezeme (tím neříkáme, že zdarma), a Vaše herce, partnery nebo klienty nakostýmujeme, případně nalíčíme přímo na místě (v týmu máme zkušené vizážistky i kadeřnice). Můžeme přijet s malou mobilní půjčovnou kostýmů a oblékneme děti i dospělé.

+ Můžete si u nás půjčit kostým v kteroukoli denní nebo noční dobu, stačí jen zavolat. Mimo naší pracovní dobu účtujeme expresní příplatek 400Kč. Bude-li to možné, vyjdeme Vám vstříc.

+ V případě Vašeho zájmu Vám vybrané kostýmy dovezeme, cena je 10Kč/Km, při odběru nad 3000 Kč je dovoz po Praze zdarma.

Pravidla půjčování jsou upravena ve Všeobecných obchodních podmínkách společnosti Velká dobrodružství.

Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena www.velkadobrodruzstvi.cz